Červen 2014

Unboxing maybe? :D

30. června 2014 v 20:52 | Sethya |  Ze života
Zdravíčko ^^
Nedávno jsem si objednala přes internet pár knih (bylo jich 8 :3) a kryt na mobil a tak mě napadlo jestli bych měla udělat unboxing jak to všechno otevírám a "instaluju do domácnosti". Ale nevím jestli by se to chytlo a jestli by vás to bavilo. Video by mohlo být popřípadně koncem tohoto týdne jelikož to má přijít ve středu a než to editnu (to mě nebaví vůbec :D). Kdyžtak řekněte napiště jestli to mám udělat nebo ne c:

Chibi art :3

29. června 2014 v 18:22 | Sethya |  Má tvorba
Zdravím! :3 Seth se nudila a tak si našla nějaký lineart na vybarvení. Přemýšlím jestli jí ten šátek nechám na pořád a nebo jestli zůstanu i základních věcí. Řekněte mi svůj názor a možná se ještě uvidíme dnes věčer. Zatím c:

Turné LP Warm-Up c:

26. června 2014 v 18:17 | Sethya |  Ze života
Zdravím ^^ V úterý jsem zabloudila na Karmel (škola u nás) kde se pořádalo Turné LP c: Bohužel jsem mohla jít až odpoledne, takže jsem se minula s GoGem, MadBros a Martinem Rotou (Naprosto Retardovaný). Ale mám fotky s Herdynem, Fimlarem, Valdou a Kironetem! :3 Přiložím pár fotek a ne, ta holka vedle nich nejsem! To je... eee.. kamarádka ^^"
Klikni na celý článek pro fotky :)

Random gify a nejen to #3

20. června 2014 v 20:49 | Sethya |  Random Gify a Nejen To
Ano, po dlouhé době tu máme RGNT numero zwei c: Dnešní téma: Smosh a PewDiePie (protože mě nic nenapadlo >.<)


3D brofist for you :3

Povídky - Ano, či ne?

16. června 2014 v 19:14 | Sethya |  Ostatní
Zdravím! :3 Hodně blogerek píše povídky a tak mě napadlo že bych zaky začala psát. Ale nebyly by to ledajaké povídky! :D Přemýšlela jsem že bych psala ecchi/ yaoi povídky. Doufám že víte co to je a nemusím vám to vysvětlovat :D Povídky by byly 15+, popřípadně pokud si myslíte že na to už jste vyspělí a nepohorší vás to můžete si vesele číst :D A ano, vím že mně ještě 15 není, je mi 14 a půl ale to je jedno, nijak mě to nepohoršuje tak to nevadí! :D Ještě se teda musím modlit aby tento blog nenašel můj táta, ale to je jedno ^^" Každopádně, napiště jestli je mám začít psát nebo ne! Arigato!


Yaoi je něco takového:

One Word #TAG

16. června 2014 v 18:56 | Sethya |  Ze života
Na blogu Mousie jsem objevila jeden menší Tag a tak jsem se rozhodla si ho udělat ^^ Může se ale odpovídat pouze jedním slovem, takže jsem na sebe zvědavá c: Možná se o mně i něco dozvíte :D

Tvoje vlasy?
Hnědé

Oblíbená věc?
Manga

Sen z minulé noci?
Apokalypsa >:3

Vysněné auto?
Lamborghini

Oblíbené pití?
Voda

Místnost, ve které se nacházíš?
Kuchyň

Tvůj strach?
Klauni >.<

Co bys chtěla dělat za 10 let?
Průvodce

S kým jsi strávila včerejší večer?
YouTubeři :3

Co nejsi?
Malá

Poslední, co jsi dělala?
Geometrie

Co máš na sobě?
Tepláky

Tvoje oblíbená knížka?
HG

Poslední, co jsi jedla?
Těstoviny <3

Tvůj život?
Ujde :D

Tvoje nálada?
Znuděná...

Tvé léto?
Horké ._.

Kdy ses naposledy smála?
Dopoledne

Nejoblíbenější víkendová činnost?
Čtení

Tvůj počítač?
Packard Bell

Zima?
Miluju >3<

Pivo?
Nemůžu :c

Dovolená?
Tokyo!

Na tvé posteli?
Polštářky! :D

Láska?
Mlčím :D

Dobrá, to by bylo všechno. Jenom doplňuji že u oblíbené knížky jsem musela použít zkratku HG jelikož se celým jménem jmenuje Hunger Games, děkuji za pochopení! :3

Natáčení

13. června 2014 v 16:34 | Sethya |  Ostatní
Zdravím ^^
Dosáhla jsem 5 odběratelů na YT! :3 Jako odměnu vám udělám nové video, ještě nevím jak to dopadne, ale už mám něco vymyšlené. Bude to z jedné hry (Feral Heart) a má postavička bude "zpívat" jednu písničku. Ještě ale nevím jakou, nemůžu se rozhodnout... Vím že to bude nějaká od Simona Curtnise c: Najděte si, zpívá dobře, ikdyž to zní že je gay (i ten text pro mě zní dvojsmyslně). No, až něco budu mít hotového tak sem dá trailer c: Zatím se mějte!

Another

7. června 2014 v 20:20 | Sethya |  Recenze
Máme tu další recenzi, nyní na Another Není to úplně další anime co jsem viděla po Pokémonech, ale mám prostě velkou mezeru co jsem viděla dál :/
Hlavním hrdinou tohoto anime je kluk jménem Kouichi Sakakibara, který se právě z Tokia přestěhoval do malého městečka, ve kterém bydlí s prarodiči, protože matka mu zemřela a otec musel je pracovně do Indie. Než ale stihl začít chodit do školy, zkolaboval a musel být hospitalizován v nemocnici. Když už je téměř zdravý, přicházejí ho navštívit tři zástupci třídy, do které bude chodit - 3.třída 9.ročníku. O této třídě koluje mnoho nepříliš hezkých pověstí, prý je tato třída prokletá. To ale Kouichi ještě neví. Stejně se mu ale jejich návštěva zdá nezvyklá a krapet podeželá. A jeho podezření se za chvíli potvrzuje, návštěva se podová spíše výslechu a po nekonečném sledu otázek navíc ještě přichází výčet pravidel a příkazů, která nesmí porušit.
Objevuje se zde trochu krve takže bych to nedoporučovala někomu kdo z ní má fobii.
Poznámka ode mě: Neběhejte s deštníky ze schodů >:)Byla jsem na nákupech! :D

7. června 2014 v 19:21 | Sethya |  Ze života
Zdravím opět po dlouhé době :D
Po dlouhé době jsem vyrazila na nákupy do Olympie (velký obchoďák u nás) a hned zamířila do knihkupectví. Svůj cíl jsem měla už dávno vybraný - nákupy mangy! ^o^ Celkem jsem si koupila 3, jelikož jsem nechtěla moc utrácet (okay, stálo to 500 Kč ale to neva :D). Koupila jsem si Death Note 1, Líbání zákázáno 1 a Líbání zakázano 2.
Také jsem si koupila zelenou látku na cosplay. Yup, budu cosplayařit! :3 Na svůj první cosplay jsem si vybrala Linka. Tak se převlíknu za kluka, a co?! :D
Příští týden mám nabytý program a navíc k nám 24.6. přijede Turné LP :3 Jsem se musela pochlubit :D
Dobře, tak to je zatím všechno. Uvidíme se později ^^